egeyoreselkurumsal@gmail.com

Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

 Biz Kimiz ? 

 

Uzun yıllar boyunca mağazacılık ve dijital pazarlama gibi birbirinden farklı sektörlere hayat veren ticari geçmişi ile son üç yıldır profesyonel bir şekilde zeytinyağı sektöründe de Ege Yöresel Mustafa Kaya markası olarak emin adımlarla ilerlemekteyiz. Bu amaçla yılların alın teri ile kazanılmış olan maddi ve manevi tüm emeklerin ustaca harmanlanması neticesinde önemli bir portfoy bağlantısı ile bu sektöre yıllar öncesinde atılmış bulunmaktayız. İnsan sağlığının öneminin getirmiş olduğu bilince sahip olarak ürünlerimizin buna uygun olarak temin etmekte sizlere ilk günkü aşk ve azim ile sunmaya gayret gösteriyoruz.

 

Doğallıktan ve saflıktan yana olan yaşam ve gıda felsefemizin temeli olarak Kazdağları bölgesi, Edremit Körfezi  gibi önemli doğal yaşam alanlarındaki zeytinyağına olan sevgimizi ve bağlılığımızı siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Dünyanın en bol oksijenine sahip olan Alp Dağlarından sonra gelen Kazdağları ve Edremit Körfezi'nde yetişip olgunlaşan zeytinlerden elde edilen zeytinyağının tadı ve dokusuna da bu durumun farkı yansımaktadır. Çünkü doğal bir ürün elde etmek istiyorsanız işe ürününüzü doğal bir ortamda yetiştirmekle başlanması gerektiğinin bilincindeyiz.

 

Zeytinyağı yapmak sanat yapmaya benzer, ortaya çıkan ürün ise sanat eseri gibi olmalı tadını damağınızda uzun süre bırakmalıdır. Bu nedenle bunu hayata geçirebilmek amacıyla hem konunun uzmanlarıyla hem de dünyanın önemli zeytinyağı üreticilerinden olan İspanya ve İtalya'da yazılmış kitapların incelenmesiyle en doğru teknik ve yöntemi belirlemeye Ege Yöresel ailesi olarak özen gösterdik. Sonuç olarak  edindiğimiz sağlık, güven ve doğallık ilkeleri ışığında her bireyin gerçek zeytinyağını tatmasını hedef edinip yolumuza devam ediyoruz. 

 

Yıllardır zeytinyağı adına tükettiğiniz ürünlerin aksine son derece natürel, uygun koşullarda üretilmiş ve her bütçeye uygun seçenekler sunarak tüm müşterilerimizin yüzde yüz zeytinyağının tadına varmalarını sağlıyoruz. Ürünlerimizin tamamını istediğiniz her yemekte, meze de, hamur işlerinde çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

  


Misyonumuz

 

Firma olarak deneyimli ve işinde uzman kadromuzla kalite standartlarının üzerinde tüm Türkiye'de ve yurt dışında müşterilerimize kaliteli, uygun, doğal ve güvenilir zeytinyağı sunmaktır. Her geçen gün müşterilerimizin olumlu desteğini alarak büyümeye devam ederek ticari yaşamımıza güvenle ilerlemek ve saygın bir marka olmak amacındayız.

 

 

Vizyonumuz

 

Ege Yöresel Mustafa Kaya firmasının vizyonu, istikrarlı gelişme ve yenilikleri yakın takip ile zeytinyağı sektörünün dijital satış lideri olmak, müşterilerin ve çalışanların ilk tercihi olmaktır... Kaliteden ödün vermeden, mükemmel bir işçilik sonucu ortaya çıkan dalından sofralara uzanan zeytinyağlarımız ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak bizim önem verdiğimiz hususların başında gelmektedir.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın